Loading Evenimente

Campionatul Mondial De Fotbal se vede la Fabrica Terasa!

?️ Programul meciurilor de la CM 2018:

14 iun – 18:00 – Rusia – Arabia Saudita (Moscova, Lujniki)

15 iun – 15:00 – Egipt – Uruguay (Ekaterinburg)
15 iun – 18:00 – Maroc – Iran (Sankt Petersburg)
15 iun – 21:00 – Portugalia – Spania (Soci)

16 iun – 13:00 – Franta – Australia (Kazan)
16 iun – 16:00 – Argentina – Islanda (Moscova, Spartak)
16 iun – 19:00 – Peru – Danemarca (Saransk)

17 iun – 15:00 – Costa Rica – Serbia (Samara)
17 iun – 18:00 – Germania – Mexic (Moscova, Lujniki)

18 iun – 15:00 – Suedia – Coreea de Sud (Novgorod)
18 iun – 18:00 – Belgia – Panama (Soci)
18 iun – 21:00 – Tunisia – Anglia (Volgograd)

19 iun – 15:00 – Polonia – Senegal (Moscova, Spartak)
19 iun – 18:00 – Columbia – Japonia (Saransk)
19 iun – 21:00 – Rusia – Egipt (Sankt Petersburg)

20 iun – 18:00 – Uruguay – Arabia Saudita (Rostov-pe-Don)
20 iun – 15:00 – Portugalia – Maroc (Moscova, Lujniki)
20 iun – 21:00 – Iran – Spania (Kazan)

21 iun – 15:00 – Franta – Peru (Ekaterinburg)
21 iun – 18:00 – Danemarca – Australia (Samara)
21 iun – 21:00 – Argentina – Croatia (Novgorod)

22 iun – 18:00 – Nigeria – Islanda (Volgograd)
22 iun – 15:00 – Brazilia – Costa Rica (Sankt Petersburg)
22 iun – 21:00 – Serbia – Elvetia (Kalinigrad)

23 iun – 15:00 – Belgia – Tunisia (Moscova, Spartak)
23 iun – 18:00 – Germania – Suedia (Soci)

24 iun – 15:00 – Anglia – Panama (Novgorod)
24 iun – 18:00 – Japonia – Senegal (Ekaterinburg)

25 iun – 17:00 – Uruguay – Rusia (Samara)
25 iun – 21:00 – Spania – Maroc (Kalinigrad)

26 iun – 17:00 – Danemarca – Franta (Moscova, Lujniki)
26 iun – 21:00 – Islanda – Croatia (Rostov)

27 iun – 17:00 – Coreea de Sud – Germania (Kazan)
27 iun – 21:00 – Serbia – Brazilia (Moscova, Spartak)

28 iun – 17:00 – Japonia – Polonia (Samara)
28 iun – 21:00 – Anglia – Belgia (Kalinigrad)

Optimi de finala:

30 iun – 17:00 – locul 1 grupa C – locul 2 grupa D (Kazan)
30 iun – 21:00 – locul 1 grupa A – locul 2 grupa B (Soci)
1 iul – 17:00 – locul 1 grupa B – locul 2 grupa A (Moscova, Lujniki)
1 iul – 21:00 – locul 1 grupa D – locul 2 grupa C (Novgorod)
2 iul – 17:00 – locul 1 grupa E – locul 2 grupa F (Samara)
2 iul – 21:00 – locul 1 grupa G – locul 2 grupa H (Rostov-pe-Don)
3 iul – 17:00 – locul 1 grupa F – locul 2 grupa E (Sankt Petersburg)
3 iul – 21:00 – locul 1 grupa H – locul 2 grupa G (Moscova, Spartak)

Sferturi de finala:

6 iul – 17:00 – castigatoarea meciului 1 din optimi – castigatoarea meciului 2 din optimi (Novgorod)
6 iul – 21:00 – castigatoarea meciului 6 din optimi – castigatoarea meciului 5 din optimi (Kazan)
7 iul – 17:00 – castigatoarea meciului 8 din optimi – castigatoarea meciului 7 din optimi (Samara)
7 iul – 21:00 – castigatoarea meciului 3 din optimi – castigatoarea meciului 4 din optimi (Soci)

Semifinale:

10 iul – 21:00 – castigatoarea meciului 2 din sferturi – castigatoarea meciului 1 din sferturi (Sankt Petersburg)
11 iul – 21:00 – castigatoarea meciului 4 din sferturi – castigatoarea meciului 3 din sferturi (Moscova/Lujniki)

Finala mica:

14 iul – 17:00 – echipa invinsa in semifinala 1 – echipa invinsa in semifinala 2 (Sankt Petersburg)

Finala:

15, iul – 18:00 – castigatoarea semifinalei 1 – castigatoarea semifinalei 2 (Moscova/Lujniki)